ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT ANKARA

Şehirler arası nakliyat hizmetini bakımlı araçlarımız, şehirler arası çalışan şoförlerimiz ve ekibimiz ile en kaliteli hizmet sağlamak için çalışıyoruz. Şehirler arası nakliyat zor ve riskli bir iştir bundan dolayı her araçla yola çıkılmayacağı gibi her firmayla şehirler arası nakliyat işi yapılmaz. Şehirler arası nakliyat firmasına karar vermeden önce firmayı ve referanslarını incelemelisiniz. ATAKAN NAKLİYAT her zaman şehirlerarası tecrübesi ve eğitimi olan personellerle çalışıyoruz. Şehirler arası nakliyat işi için uygun olan araç anlaşma günü ve saatinde kapınızda hazır bulunacaktır. Yetkili kişi size sigorta poliçesini gösterdikten sonra evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliyat konusunda güvenebileceğiniz profesyonel ekibimiz bütün evinizi gerekli malzemeleri kullanarak paketler. Şehirler arası nakliyatta Mobilyalarınız de monte ediliyor yeni adresinize taşınıyor. Şehirler arası nakliyat gideceğiniz şehre kadar aynı ekibimiz ile yapılmakta olup gittiğiniz şehirde taşımacı arama sorunu yaşamıyoruz.Şehirler arası nakliyat eşyalarınızı odalara yerleştirme işinden sonra montaj işine başlanır sizin belirlediğiniz şekle göre kurulum yapılarak taşıma işi sonlandırılır. Nakliyat esnasında bardak ve tabaklarınızı beyaz hijyenik kağıtlarla sarıyorsuz ve paketliyoruz. Nakliyat öncesi koltuklarınızı önce streç naylonlarla sarıp üzerini battaniye veya kalın patlak naylonlarla kaplıyoruz. Şehirler arası nakliyat yapılırken mobilyalarınız battaniye veya patlak naylon kullanılarak paketlenir. Şehirler arası evden eve nakliyat verilecek evin metre kare hesabı ile muvafik olan nakliyat aracı ve yeterli sayıda nakliyeci ile ihtiyaçlarınızı Ankara şehirler arası nakliyat karşılamaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat gerçekleşirken ecza dolaplarınızdaki ilaçlara kadar düzenli biçimde muhafaza ederek nakliye edilen adreste yerlerine nakliye ediyoruz.Şehirler arası nakliyat yapılırken ilgili (özenle) çalışmalıdır.satın aldığınız,veya kiraladığınız yeni evinizin kapıları,pencereleri çizilmemelidir. Şehirler arası nakliyat esnasında anahtarlarınızı cebinizde,çantanıza,veya,cüzdanınızda tutmalısınız. Kapının kapanacağını düşünelim içeride de kimse yok yada şehirler arası nakliyat eşyalarınızı şehirler arası nakliyat aracına naklettik gideceğiniz şehre geldik. Anahtarı arıyor ve bulamıyorsunuz. Şehirler arası Nakliyat aracında bir yerler de olabileceği gibi başka bir yerde de kalmış olabilir. Sorunun çözümü için çilingir çağırmak zorunda kalmamak,boşuna vakit israfı yapmamak için müşterilerimiz anahtar meselesine özen göstermelidir. Şehirler arası nakliyat araçlarımızın olası bir ihtimale karşı tedbir amaçlı yangın söndürme cihazı, tüpü, ve ilk yardım çantası,seti, bulunmaktadır.
Şehirler arası nakliyat : Evden eve nakliyat ta olduğu gibi işlem önceliği şehirler arası nakliyatta Şehirler arası nakliyat analizi, şehirler arası nakliyat planı ve nakliyat teklifi için bilir kişi incelemesidir. Hangi şehirden hangi şehre gideceği öğrenilir. Ankara nakliyat fiyatları yada şehirler arası nakliyat fiyatları uzaklık yakınlık durumuna göre belirlenir. Ankara şehirler arası nakliyat için güvenilir firmalarla çalışmalısınız. Atakan nakliyat,bizim önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve güven duygusudur. Hiç tanımadığınız kişilere veya kuruluşa evinizi eşyanızı teslim ederken kişilere ve kuruluşlara güvenmelisiniz.Evden eve, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, semtten semte nakliyatiçin her zaman güvenilir ekiple çalışmaktayız.Her nakliyat ekibimiz ile birlikte ekip sorumlusu sizinle iletişime geçerek eşya yerleştirilirken fikirlerinizi alarak en doğru çözüme ulaşmanıza yardımcı olacaktır.Fikir birliği sonunda eşyalarınız montaj işleri yapılarak teslim edilir.Şehirler arası nakliyat yaparken eşyanızı olduğu yerde paketleyen demonte işlerini yapan ekibimiz eşyalarınızın gideceği şehire kadar eşyanızın başında giderek montaj işini yapmaktadır.
ATAKAN NAKLİYAT Ankara şehirler arası nakliyat için ilk tercihiniz olsun çünkü her zaman ulaşabileceğiniz çözüm odaklı bir firmayız. Olabilecek sorun ve problemlere karşı kısa sürede çözüm üretebilecek ve sizi memnun edebilecek şehirler arası nakliyat firmasıyız. Nakliyat işinizi bir kez yapmak için değil sizin nakliyat firmanız ve markanız olmak için daha çok çalışıyoruz. Biz sizin verdiğiniz bilgilere göre nakliyat fiyatını belirliyoruz. Ankara da ucuz ve kaçak olarak nakliyat, taşımacılık yapan kişilere güvenmeyiniz. Aksi halde problemlerin odak noktası olabilirsiniz. Ankara Atakan Nakliyat için önemli olan müşterilerin memnuniyetidir. Araçlarımızda şehirler arası nakliyat yaparken gideceğiniz şehirde adres yerini hiç zorluk çekmeden navigasyon yol bilgisayarı sayesinde rahatlıkla buluyoruz. Şehirler arası Nakliyat kamyonlarımızın hepsi römork içleri şehirler arası nakliyat için özel yapım olup strafor ve sunta kaplamadır bu tertibatları evden eve nakliyat üst yapı karoserciler tarafından sizler için özel yapılmıştır. Şehirler arası nakliyat sırasında bizleri kolayca tanıyıp işimizi nasıl yaptığımızı gözlemleyebilmeniz için kamyonlarımızda Atakan nakliyat logosu bulunmaktadır.

Ankara şehir içi nakliyat ve tüm hizmetlerimizde sigortalı çalışıyoruz.

0312 436 75 60 - 0312 436 75 61 | 0532 475 41 50 - 0542 792 13 34